METIN2 SUNUCU APTALLAR IçIN

metin2 sunucu Aptallar için

metin2 sunucu Aptallar için

Blog Article

Metin2 Sunucuya Bağlamlanırken Suç Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Günah, 2020 yılında oyuncuların sık mukabillaştıkları hataların başlangıcında geliyor. Esbake bakmış olduğumız devir esasta bu hatanın uzun bir süredir yeniden ettiğini görüyoruz.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile beraberinde item satılarınızı yapabilir ve idare paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Panel kurulduktan sonrasında mideinize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Sunucu organize işlemlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Şirhet için Hayat Enformatik, Yerli anamal ile 2015'te kurulan bilişim teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Takkadak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Vakit kaybetmeden İnceleyin

Tekrar satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim aksiyonleminden ahir genel perese muayene edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş keşfet binalabileceği yeniden değerlendirilecek.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca arazilerinin dağılımı karşı eklenmiş bilgiler açıklayacağız.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kitleye ulaşmış bütün oyunlara ve siz giranbaha üyelerimizin tüm hassasiyetlerine özen gösterip eser yaşamımıza sizlerin desteği ve emeği bizimde özen ve adalet duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Birliklar

Olta sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/silme veya varyasyon kabilinden maslahatlemler kesin yoktur.

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak yararlanma hakkına ehil olursunuz.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Evet, maatteessüf sunucu tevhit teamülleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını denetleme edemiyoruz.

Eşyalardan birini kullanarak 10 dakika boyunca buff etken olacaktır. Ulama buff eşyaları istismar etmek her birini 10 zaman zaitracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece normal sunucularda etken olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page